‘’ EGE BAZALT’’  ORHAN İnşaat tarafından hayata geçirilmiş bir doğal taş markasıdır. 9 Yıllık sektör ve Kamu İhale tecrübesi bulunan ORHAN İnşaat tarafından kurulmuştur. EGE BAZALT firmasının birinci önceliği, müşterilerine talep edilen işi en yüksek kalitede sağlamaktır.

 

Hedefleri arasından Türkiye Doğal Taş Sektörünü uluslar arası piyasada en üst düzeyde temsil etmek gelmektedir. Muğla, Antalya, Denizli Depoları ile Bazalt, Granit, Andezit’ten oluşan eşsiz ve kalitesi sürekli genişleyen EGE BAZALT, aynı zamanda İthal Taşlardan da daha fazla örneği bünyesine katmaya devam ediyor.

 

Günümüzde dayanıklı ve prestijli yapı malzemeleri olan Bazalt ve Granit inşaat sektörünün ülkemizde ve dünyada gelişmesine paralel olarak her geçen gün daha fazla talep görmektedir.  Bugünün modern yapıların da özellikle dış cephe, iç cephe ve yer döşemelerinde müşteri projeleri doğrultusunda hem malzeme temini ve işçilik uygulamaların da Sektörde referanslarıyla öncü konumdadır. Küçük – Orta ve Büyük ölçekli projeleriniz de EGE BAZALT ile çalışıyorsanız, İhtiyacınız olan taşları en sağlıklı şekilde ambalajlamak ve nakliyesini sağlamak EGE BAZALT uzmanlığının bir parçasıdır.

 

KALİTE-GÜVEN-MEMNUNİYET İlkeleri ışığın da yola çıkan EGE BAZALT bu güne kadar yapmış olduğu hizmet, iş kalitesi ve müşteri memnuniyeti ön planda tutan firmamız bu güne kadar bu ilkesinden taviz vermemiş olup bundan sonraki faaliyetlerine de aynı hassasiyet ile devam edecektir.